SVATBY

Plánujete svatbu v krásné zahradě v centru města nebo na odlehlé louce daleko za vsí? Naše 4×4 vinárna za vámi přijede téměř kamkoliv. Nabízíme originální řešení baru v podobě našeho nádherného Mercedesu. Lavina vozí vína z nejrůznějších koutů světa, které vybíráme s pečlivostí a láskou.
Rádi se s vámi setkáme, abychom společně sestavili nabídku, která vám bude chutnat a vyhovovat. 🙂

Po třech hodinách, rychlostí neuvěřitelných 80km/h, z vesela přijíždí na další parádní akci a už z dálky troubí klaksonem všem na pozdrav. Dříve než motor vychladne – všichni ví, že přijela Lavina. 

Místo hasících hadic vybalujeme bar, plníme ho po okraj, pouštíme náš taneční hudební podkres pro lepší zážitek a již nezbývá víc, než být v pohotovosti, abychom poctivě hasili vaši žízeň.

Rozsvítíme lampiony, vyleštíme skleničky a vychladíme lahvinky. Přichází přípitek novomanželům. Je libo bublinky nebo domácí mandlovičku?

Kolem celé naší krásné Laviny začínají pomalu a nesměle kroužit svatebčané. Někteří zabředávají do zasněných rozhovorů o nápaditosti výběru vozu, ale většina již natěšeně dokroužila na bar pro skleničku vína či Vermut na led! 🤩.

A pak už to jede. Historka stíhá historku, vypravěči se střídají.  Hosté ochutnávají a degustují vína co s sebou Lavina přiváží. Skvělá muzika se rozjíždí a atmosféra napovídá, že nebudou chybět i nečekaná seznámení. 

Po náročné noci se hosté nebrání a sáhnou po záchranné skleničce “Mimózy”. A ta pomalu znovu kouzlí úsměvy na tvářích. Lavinový playlist zní a dobrá nálada nikoho znás rozhodně neopouští. 😀

Máme rádi, když to žije, a když se lidi baví stejně dobře, jako my. Úsměvy a překvapení nad neznámým, a přesto výborným organickým vínem – všechny tyhle a mnohé další prima chvilky jsou naše motivace, proč za vámi s naší Lavinou jezdíme. 

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si Lavinovej zážitek na vaši svatbu!

 

Těšíme se, brzy na viděnou! 🙂